"200 TL" VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

GERİ DÖN

Hakkımızda

Hakkımızda

Ticari yaşamına 2015 yılında başlayan Rota Tek Pompa başlıca; Tüm Pompa Çeşitleri ve Tüm Hidrofor Çeşitlerinin, Satışı, Kurulumu ve Satış Sonrası Destek hizmetlerini vermektedir. Pompa ve Hidrofor çeşitlerimizi müşteri talepleri doğrultusunda her geçen gün geliştirmekteyiz. Pompa ve Hidrofor'da kalite; teknolojik ve uygun Pompa ve Hidrofor seçiminin yanında deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi sunmaktayız. Gücümüzü köklü yapımızdan alıyoruz. Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişen yapısı sayesinde Rota Tek Pompa şirketi, Pompa ve Hidrofor sektöründe lider konuma gelerek ilk işlerinden itibaren dünyanın hızla değişen beklentilerini karşılayan en iyi çözümleri sunması nedeniyle Pompa ve Hidrofor sektörünün kilit çözüm noktası olmuştur. Üst seviyede müşteri memnuniyeti ilkemizle hizmet verdiğimiz her bir kurum ve kişi, başarılarımızın bir göstergesi olarak yola bizimle devam ediyor.

Her bir projedeki yaratıcılığa ve hassasiyete verdiği önemle, her bir projeye özgü yenilikçi yaklaşımıyla, dinamik ekip ruhuyla, işbirliğiyle, gelecek kuşaklara bırakacağımız çevrenin korunmasındaki kararlılığıyla ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımıyla Rota Tek Pompa şirketi, bir hayalden gerçeğe dönüştürdüğü tüm işlere aynı özeni gösterir. Benzersiz uzmanlığı ve engin deneyimleri sayesinde Rota Tek Pompa Şirketi hem Türkiye’de hem de yurtdışında Pompa ve Hidrofor Sektöründe daha büyük katkılar sağlayacaktır. Biz, dostlarımızla birlik beraberlik içinde olmanın bizi daha güçlü kıldığına inanıyoruz. Rota Tek Pompa Olarak Vizyonumuz Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde en iyi ve en yeniyi müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla buluşturarak; saygınlığı, güvenilirliği ve yüksek kalite standartlarıyla rakiplerinin örnek aldığı lider bir firma olmak. Rota Tek Pompa Olarak Misyonumuz, tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip edip müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak, kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak; çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla beraber başarmanın en önemli değer olduğunu benimseyerek bu değeri sürdürebilmektir. Kalite Politikamız ve Hedeflerimiz Kalite sadece bir olgu olmaktan öte hayatın kendisi olmalı. Bu bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz her bir iş, dünya standartlarına kaliteye sahip. En üst kademeden en alt kademeye kadar kalitenin bir yaklaşım biçimi olarak kabul edildiği Rota Tek Pompa şirketinde; toplum, çevre, sektör ve operasyonlar gözetilerek genel kriterlere göre faaliyetler yürütülür. Her birimiz, kalite çıtasını daha yükseğe taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sürekli gelişmek, geliştirmek, ilerlemek ve ilerletmek temel prensiplerimiz olup sürdürülebilir kaliteyi elde etmek için bu temellerden yola çıkıyoruz. Birçok kalite standardımız olmasına rağmen, çabalarımız daha da ileriye gitmek için. Diğer bir değişle Rota Tek Pompa, şu anda yarının kalite standartlarını kullanıyor.


VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde en iyi ve en yeniyi müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla buluşturarak; saygınlığı, güvenilirliği ve yüksek kalite standartlarıyla rakiplerinin örnek aldığı lider bir firma olmak.


MİSYONUMUZ

Misyonumuz, tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip edip müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak, kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak; çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla beraber başarmanın en önemli değer olduğunu benimseyerek bu değeri sürdürebilmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ

Kalite sadece bir olgu olmaktan öte hayatın kendisi olmalı. Bu bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz her bir iş, dünya standartlarına kaliteye sahip. En üst kademeden en alt kademeye kadar kalitenin bir yaklaşım biçimi olarak kabul edildiği Rota Tek Pompa şirketinde; toplum, çevre, sektör ve operasyonlar gözetilerek genel kriterlere göre faaliyetler yürütülür. Her birimiz, kalite çıtasını daha yükseğe taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sürekli gelişmek, geliştirmek, ilerlemek ve ilerletmek temel prensiplerimiz olup sürdürülebilir kaliteyi elde etmek için bu temellerden yola çıkıyoruz. Birçok kalite standardımız olmasına rağmen, çabalarımız daha da ileriye gitmek için. Diğer bir değişle Rota Tek Pompa, şu anda yarının kalite standartlarını kullanıyor.